fbpx
24 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Jaeld cela dhe sajmir tahiri

Etiketim: jaeld cela dhe sajmir tahiri

Dorëzohet ish-shefi i policisë Vlorë, Jaeld Çela #lajmifundit #saimirtahiri

0
Jaeld Çela, ish-shefi i #Policisë së #Vlorës është vetëdorëzuar ditën e sotme në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë. Çela është dënuar për “shpërdorim detyre”...