Ballina Etiketimet J20

Etiketim: J20

Kina nis prodhim masiv të gjuajtësit anti-radar vendas J-20

0
Ushtria kineze ka njoftuar se gjuajtësi elitar vendas J-20B ka tejkaluar problemet e manovrimit dhe mund të konsiderohet si një avion i kompletuar i...

Amerikanët F-22 do të formojnë skuadrone“agresioni” për t’iu kundërvënë kinezëve J-20

0
Forcat ajrore amerikane po marrin në konsideratë të bëjnë ndryshime në mënyrën e operimit të gjuajtësve elitarë F-22 Raptor, për t’iu kundërvënë gjuajtësve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24