13.5 C
Tirana
E diel, 4 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Iu gjet

Etiketim: iu gjet

Iu gjet armë dhe municion luftarak në banesë, arrestohet 55-vjeçari

0
Një 55-vjeçar është arrestuan në flagrancë, pasi gjatë një kontrolli të ushtruar në banesën e tij, iu gjet dhe sekuestruan në cilësinë e provës...

VIDEO/ Iu gjet 2 tonë naftë kontrabandë në shtëpi, e pëson...

0
Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Durrësit, pasi gjatë një kontrolli të ushtruar në banesën e tij në Kashar, iu gjet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS