7.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Iu deshen

Etiketim: iu deshen

Detaje/ Atentati në Vlorë, autorëve iu deshën vetëm 120 sekonda për...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga atentati i Vlorës, ku mbëtën Shpati Lena dhe Hakim Xhezo.   Burime për median bëjnë me dije se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS