9.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Island

Etiketim: island

Shqipëria barazon me Islandën. Si rrodhi ndeshja me momentet kryesore

0
Ka përfunduar në barazim 1 me 1 ndeshja mes Shqipërisë dhe Islandës.90'+3' Mbyllet ndeshja me barazimin 1-1 mes Islandës dhe Shqipërisë.90'+1' Vrioni ka mundësinë...

Reja i zhgënjyer: Pjesa e dytë dhe ky moment ishin fatkeqësia...

0
Liga e Kombeve ka nisur me një barazim në transfertë për kombëtaren shqiptare (1-1). Paraqitje me dy fytyra e kuqezinjve në Rekjavik. Një pjesë...

Islandë-Shqipëri / Trajneri Reja ‘ndez motorët’, zgjedh formacionin për start të...

0
Kombëtarja jonë kuqezi do të luajë sonte, prej orës 20:45 ndeshjen e parë në Ligën e Kombeve për edicionin e ri të këtij kompeticioni...

Liga e Kombeve/ Lajm i keq për Kombëtaren. Shkon pa disa...

0
Tiranë- Lajme jo të mira për Kombëtaren shqiptare. Ekipi nuk do të jetë i plotë në sfidën e parë të Ligës së Kombeve. Kombëtarja...

Ylli i Love Island ngrit temperaturat me bikini Dior

0
Ylli i Love Island, Georgia Steel ka ngritur temperaturat sot derisa ka pozuar në bikine rozë Dior dhe ka thënë se “nuk i ka...

UFC-251, flet “makthi nigerian”: Do të më kujtojnë gjatë në debutimin...

0
Më 12 korrik, në Abu Dhabi, në “Fight Island” (ishulli i luftimeve) do të zhvillohet eventi UFC-251 në artet marciale mikse. Në këtë event...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS