15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishulli

Etiketim: ishulli

Ishulli i Sazanit na u dogj përpara syve, avioni grek i...

0
Rreth tetë orë kanë mjaftuar gjatë ditës se sotme, për të shuar nga ajri flakët që digjnin prej katër ditësh ishullin e Sazanit.Përse duhej...

Ishulli i Sazanit në flakë/ Deputeti i PD pyet Niko Peleshin:...

0
Deputeti i Partisë Demokratike Arbi Agalliu i ka drejtuar disa pyetje nga Foltorja e Kuvendit ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi në lidhje me menaxhimin...

Ishulli privat në Irlandë shitet për $6 mln, blerësi e pa...

0
Një ishull privat në brigjet e Irlandës, i cili krenohet me tre plazhe, shtatë shtëpi dhe botë pasur natyrore, është shitur dje për 6...

Ishulli i Sazanit “gjëmon: nga shpërthimet, ushtria shpëthen predhat e vjetra

0
Komanda Mbështetëse e Forcave të Armatosura, në bashkëpunim me Forcën Detare dhe atë Tokësore ndërrmorrën dje operacionin e pastrimit të ishullit të Sazanit...

Asgjësohen municione në Sazan/ Ishulli sot i mbyllur për turistë, anijet...

0
Në ishullin e Sazanit janë asgjësuar këtë të mërkurë disa predha të luftës së dytë botërore. Operacioni i parashikuar të zgjaste nga ora...

Ishulli që mund ta “shfarosë” gjysmën e botës

0
Instituti Friedrich Lofler në Gjermani është një nga katër institucionet më të mira, me nivelin më të lartë të sigurisë ku viruset vdekjeprurës prodhohen...

NASA filmon krijimin e një ishulli

0
Havaji nuk është i vetmi grup ishujsh që është formuar nga shpërthimet e vullkaneve. Në vitin 2014, një shpërthim masiv...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS