8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishit

Etiketim: ishit

Hajdari, apel për PD dhe LSI: Duhet të ishit në tryezën...

0
Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari tha sot pas mbledhjes së Këshillit Politik se listat duhet të hapen 100%. Hajdari nuk bie dakord që 1/3...

Xhavit Visoka: Urime ‘Bota sot”, ju ishit gjithmonë me sportin

0
Ish boksieri i mirënjohur i Prishtinës, Xhavit Visoka, ka uruar gazetën kombëtare “Bota sot”. Visoka ka qenë prej boksierëve më të mirë që ka...

Në këto raste nuk duhet t’i shkruani ish-it tuaj

0
Jeta pas ndarjes nuk është e lehtë. Një këngë, një këmishë në dollapin tuaj që ishte dhurate nga ish partneri ose kujtimet e pushimeve tuaja...

Para se t’i shkruani ish-it, lexoni këtë

0
Nuk jeni të vetmit që keni menduar për ish-in gjatë kësaj kohe. Me javët që kthehen në muaj si pa e kuptuar, mërzia shtohet,...

Para se t’i shkruani ish-it, lexoni këtë

0
Nuk jeni të vetmit që keni menduar për ish-in gjatë kësaj kohe. Me javët që kthehen në muaj si pa e kuptuar, mërzia shtohet,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS