7.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishgruaja

Etiketim: Ishgruaja

Johnny Depp/ Provat sensacionale tregojnë se ish-gruaja ka rrahur edhe motrën...

0
Një video e bujshme e shfaqur sot në gjykatën e Londrës tregonte motrën e ish-gruas së Depp, Amber Heard që i tregonte miqve të...

U fsheh dhe ndryshoi identitetin: Ish-gruaja padit Elton John

0
Sipas disa dokumenteve të paraqitura në gjykatë, pretendohet se ish-bashkëshortja e Elton John krijoi një identitet të ri dhe u fsheh në një fshat...

Gjyqi i Elton John/ Ish-gruaja: Ndryshova identitet për të ndërprerë çdo...

0
Renate Blauel, ish-gruaja e super-këngëtarit homoseksual britanik Elton John, tha në dokumentet e gjyqit të dëmshpërblimit, se ka ndryshuar identitetin e saj për të...

Futbollisti shantazhohet nga ish-gruaja

0
Futbollisti amerikan dhe anëtari i Denver Broncosit, Von Miller, kohëve të fundit ka pasur shumë telashe serioze me ish-gruan e tij. Eliza Bethruiz e ka...

Gjyqi i Johnny Depp/ Ish-gruaja: I bëra foto pa ndjenja me...

0
Amber Heard, ish-gruaja e yllit të Hollywood, Johnny Depp tha sot në ditën e pestë të gjyqit me të, se e fotografoi pa ndjenja...

Ish-gruaja hedh në gjyq Elton John

0
Ish-bashkëshortja e Sir Elton John ka nisur veprimet juridike kundër yllit britanik të popit për shkak të rrëfimeve që ka bërë mbi të kaluarën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS