9.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishdrejtori

Etiketim: ishdrejtori

Emrat/ Aksion në burgun e Rrogozhinës, pezullohen ish-drejtori i komanduar, ish-shefi...

0
Rrogozhinë- Zbulohet skema e futjes së sendeve të ndaluara brenda burgut të Rrogozhinës të lejuar nga ish- drejtori, ish- shefi i Policisë së Burgut,...

Manipuloi vulat, procedohet ish-drejtori i ALUIZNI-t ne Elbasan

0
Ish-drejtori i ALUIZNI-t në qarkun e Elbasanit procedohet në gjendje të lirë, pasi akuzohet per falsifikim të vulave dhe stampave dhe...

Lihet në burg ish-drejtori i Kadastrës në Durrës, zv.kryeministri ndjek gjyqin...

0
Gjykata e Durrësit ka lënë në masen e arrestit burg, ish drejtorin e Kadastrës në Durrës, Liridon Pulën, i cili u arrestua pak ditë...

U dënua me Saimir Tahirin, bëhet i gjallë ish-drejtori i policisë...

0
Ish-drejtori i policise se vlores qe u denua bashke me Saimir Tahirin ben apelim ne gjykaten e shkalles se dyte. Avokatët e Jaeld Çelës,...

Anti-informaliteti, procedohet penalisht ish-drejtori i ALUIZNI-t – Lajmi i Fundit –...

0
Ish-drejtori dhe ish-përgjegjësi i ALUIZNI-t, në Drejtorinë Rajonale Dibër si dhe 4 ish-zyrtarë të Llixhave janë proceduar penalisht nga policia. Lajmi eshte bere me dije...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS