5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Ishdeputeti

Etiketim: ishdeputeti

U infektua me Covid, ish-deputeti mesazh nga spitali: Gjendja e stabilizuar,...

0
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Toçi vijon të jetë i shtruar në spitalin COVID2 “Shefqet Ndroqi” në luftë kundër Covid-19. Përmes një postimi në Facebook,...

Ish-deputeti me Covid, Fatmir Toçi mesazh nga spitali: Gjendja e stabilizuar,...

0
Ish-deputeti socialist, Fatmir Toçi vijon të jetë i shtruar në spitalin COVID2 “Shefqet Ndroqi” në luftë me koronavirusin. Nga shtrati i spitalit ish-deputeti...

Ish-deputeti i PS me COVID flet për gjendjen shëndetësore, mesazh mjekëve...

0
Ish-deputeti socialist, Fatmir Toçi, i cili doli pozitiv me koronavirus pak kohë më parë, tregon se deri tani po e përballon me sukses betejën...

Infektohet me Covid-19 ish-deputeti i PS: Lutem që të mos ta...

0
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Toçi, është infektuar nga koronavirusi.   Lajmin e  ka bërë publik vetë ish-deputeti me anë të një postimi në Facebook...

Ish-deputeti i PS i infektuar me korona: Kujdes, ruhuni nga kjo...

0
Ish deputeti Fatmir Toci i infektuar nga COVID 19, ka shperndare nje mesazh ne rrjetet sociale ku sqaron situaten dhe u kerkon te gjitheve...

Ish-deputeti tregon goditjen e fortë që ka marrë Rama: Ja kush...

0
Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu, është i bindur se kryeministri Rama do të humbasë zgjedhjet dhe PD me Lulzim Bashën në krye do të...

“Je heroina ime”, ish-deputeti i PS-së i bën dedikimin emocionues vajzës...

0
Vajza e ish-deputetit Namik Dokle feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte edhe urimi i të atit. Vajza e Dokles ka profesionin e...

“Na ka zhytur në borxhe”, ish-deputeti akuza të forta Ramës: Në...

0
Përparim Spahiu, ish-deputet nga radhët e LSI-së, ka ngritur akuza të forta kundër kryeministrit Edi Rama, teksa shprehet se në kulmin e krizës financiare...

Ish-deputeti i LSI-së: Socialist jam vetë, Rilindja nuk është PS por...

0
Kryesimi i radhës i Këshillit të Bashkimit Europian nga Gjermania nuk mund të merret e mirëqenë për hapjen e negociatave të Shqipërisë me BE. Ish-deputeti...

“Çamët, asnjë ditë aleat me fashizmin”, ish-deputeti Tahiri kërkon gjyq për...

0
Ish-deputeti i PDIU, Dashamir Tahiri, me pjestarë të komunitetit çam dhe anëtarë të Shoqatës Çamëria zhvilluan homazhe në Varrezat e Kllogjerit për të përkujtuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS