1.5 C
Tirana
E martë, 29 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Ishburri

Etiketim: ishburri

Ish-burri i Naya Rivera, Ryan Dorsey thyen heshtjen për vdekjen e...

0
Pas vdekjes së aktores, Ryan Dorsey ndau një mesazh për ish-gruan e tij dhe nënën e fëmijës së tij. Bota është akoma duke mbajtur zi...

Ende asnjë gjurmë e aktores Naya Rivera, ish-burri i saj fotografohet...

0
Ish-burri i zemërthyer i Naya Rivera e humbur pa gjurmë, u pa për herë të parë duke ngushëlluar djalin e tij të vogël vetëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS