6.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishambasadorit

Etiketim: ishambasadorit

“Do te te shkaterroj”! Arrestohet ish e dashura e ish-ambasadorit te...

0
Skenaristja e RAI TV, 41-vjeçarja Valentina Pizzale, u arrestua pasi akuzohet se ka kërcënuar dhe shantazhuar ish-ambasadorin e BE në vendin tonë, Ettore Seuqi. Mediet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS