9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ish kryeministri

Etiketim: ish kryeministri

Ish-kryeministri i Kosovës merr nënshtetësinë shqiptare, Veliaj: Tirana, qytet i destinuar...

0
Njëzetë e dy shtetas të huaj u betuan para kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, për besnikëri ndaj Shtetit Shqiptar dhe respektimin e Kushtetutës e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS