8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ish efektivi

Etiketim: ish efektivi

Ish-efektivi aksidentoi për vdekje të miturën në Himarë, Berisha nxjerr emrin...

0
Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar sërish në lidhje me ngjarjen tragjike në Himarë, ku e mitura Joanda Avdia humbi jetën tragjikisht pasi...

Skandali/ Ish-efektivi i RENEA-s u kap me armë, bashkëshortja e tij...

0
Arrestimi i ish-efektivit të Repartit Special RENEA, Remal Rada dhe mikut të tij Elton Hishi bëri që Prokuroria e Tiranës të nisë hetimit për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS