5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Iqit

Etiketim: iqit

Bushati: Rama flet gjuhën e Vuçiqit, justifikon armatosjen nga Rusia e...

0
Serbia ka blerë armë nga Kina, gjë që ka sjellë reagimin e vendeve të Ballkanit si Kosova dhe Mali i Zi.Për analistin Andi Bushati...

Skandali i Vuçiqit, i hap derën rusëve

0
Skandalet e serbëve nuk kanë fund. Aleksandër Vuçiqi, kryetar i Serbisë, sot ka bërë me dije se është i gatshëm që t'ua hap derën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS