9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Interneti

Etiketim: interneti

Kalojmë me të 1/3 e jetës sonë, ja si po përdoret...

0
Kompania "Datareportal" ka publikuar raportin e saj të këtij viti mbi përdorimin e internetit në mbarë botën. Shifrat janë shumë të larta, por jo të papritura. Pandemia ka sjellë rritjen e ndjeshme...

Dy studentë krijojnë faqe interneti për të ndihmuar refugjatët ukrainas

0
Dy studentë të Universitetit të Harvardit përdorën aftësitë e tyre të kodimit për të krijuar një faqe interneti që ndihmon refugjatët ukrainas të gjejnë...

Interneti më i ngadalshëm se sa ishte premtuar në Gjermani

0
Gjermania është një nga vendet më të zhvilluara në botë, por gjendja e internetit nuk është në të njëjtin nivel. Sipas Agjencisë Federale të...

Digjet autobusi që transporton punonjësit e fasonerisë, ja detajet e para

0
Një autobus që transporton punëtorët e fasonerisë në Fier është përfshirë nga flakët në mesnatë teksa ishte i parkuar. Burime bëjnë me dije...

Shkrumbohet lokali në Tiranë, dyshohet për shkëndijë elektrike

0
Një lokal është përfshirë nga flakët duke u djegur gjatë natës në kryeqytet në zonën e ‘Mine Pezës’. Nga burimet mësohet se lokali është...

“Të gjithë bashkë të mbrojmë stafet mjekësore”/ Manastirliu rikujton 3 masat...

0
Në një postim në Facebook, përmes disa fotografive, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu u bëri thirrje qytetarëve të vendosin maskën, të ruajnë distancën dhe...

Tiranë, “nëna me një veshkë e po një pulmon sjell në...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu ka vizituar sot nga afër pavionin e veçantë në Maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, për nënat e prekura nga COVID19 që...

Grabitja e të moshuarve në Gjirokastër, policia jep detaje: Hajduti hyri…

0
Dy të moshuar janë grabitur në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në lagjen “Kodra e Shtufit”. Policia ka bërë të mundur identifikimin...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku i njohur : Ja çfare...

0
I ftuari i sotëm në rubrikën Abc e Shëndetit ka qenë doktori i spitalit Infektiv Edmond Puca, i cili ka folur lidhur me situatën...

Vettingu pezullon nga detyra dhe rikthen me detyrim në shkollë gjyqtaren...

0
TIRANE-Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka pezulluar nga detyra gjyqtaren e apelit të Durrësit, Anita Mici. Pas seancës dëgjimore, Mici sot është njohur me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS