8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Interesojnë

Etiketim: interesojnë

Progni: Nuk më interesojnë sukseset personale por suksesi i Gjilanit

0
Java e 31-të e Superligës së Kosovës në futboll ashtu siç është pritur ka sjellë disa ndeshje të jashtëzakonshme dhe mjaft interesante. Padyshim vëmendja ishte...

Bonucci: Na interesojnë vetëm pikët, ndeshje si këto të japin kampionatin!

0
Juventusi barazoi ndaj Atalantës 2-2 në një ndeshje ku bergamezët dominuan gjithçka, por kampionët morën pikën me dy pentalli të Cristiano Ronaldos. Portugezi nuk...

Ministres franceze s’i interesojnë pakënaqësitë e Lyonit

0
Ministrja e Sportit në qeverinë franceze, Roxana Maracineanu, thotë se klubet e Ligue 1 dhe Ligue 2 janë të lira të ngrenë padi në...

5 defekte në pamjen e grave që burrave nuk u interesojnë...

0
Sepse si të gjithë burrat në përgjithësi që nuk i kushtojnë vëmendje atyre papërsosmërive të vogla, për ne gratë ato përfaqësojnë një fiksim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS