6.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Inteligjent

Etiketim: inteligjent

Parashikimet nga Bill Gates, 27 vjet më parë – nga Google...

0
Viti 1995 mund të mos duket shumë kohë më parë, por në botën e teknologjisë, duket si një shekull.Para shfaqjes së internetit dhe kompjuterëve...

​Anonymous thotë se ka hakuar faqen e shërbimit inteligjent rus

0
Grupi i hakerëve Anonymous njoftoi sot se kishte hakuar disa faqe ruse në luftën kundër pushtimit rus në Ukrainë, dhe se mes tyre ishin...

Pjesëmarrja e ulët në zgjedhje? Çipa: Votuesit u treguan inteligjentë, nuk...

0
Analisti Aleksandër Çipa i ftuar në studion e lajmeve të Abc me moderatorin Endri Xhafo, ka komentuar shpalljen e rezultatit të Bashkisë së Vorës...

Keni dëgjuar për telefonat inteligjentë të Koresë së Veriut? Ata janë...

0
iPhone, Samsung dhe Android-ju keni provuar më të mirën, por a keni dëgjuar për pjesën tjetër?Koreja e Veriut ka telefonat inteligjentë të saj të...

5 Fakte per njerezit me sy blu | #Origjinale #Fakte #Kuriozitete...

0
5 Fakte per njerezit me sy blu | #Origjinale #Fakte #Kuriozitete #SyBlu

Nëse njihni dikë që i pëlqen vetmia, leximi dhe ka sens...

0
Studimet kanë zbuluar se aq më inteligjent që jeni, aq më shumë keni sens të humorit. Dy atributet për këtë trajtë të mahnitshme janë niveli...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS