5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Inteligjencës

Etiketim: inteligjencës

Niveli yt i inteligjencës mund të jetë arsyeja pse nuk arrin...

0
Të qenit vetëm nuk duhet të jetë një përvojë e tmerrshme. Në fakt, të qenit vetëm mund të jetë kënaqësi, por vetëm nëse dini...

Harresa është shenjë e lartë e inteligjencës

0
Sipas shkencëtarëve nëse harroni ju keni një nivel të lartë të inteligjencës. Duke u bazuar në disa studime të bëra në Universitetin e Torontos, thuhet...

La Repubblica: Mjekët, avokatët dhe vizitorët e Assange u spiunuan –...

0
Tingëllon si një film i James Bond, por me të vërtetë ndodhi. Julian Assange, gazetarët e WikiLeaks dhe çdo avokat, reporter, politikan, artist dhe...

SHBA-ja arreston zyrtarin e inteligjencës – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të...

SHBA-ja arreston zyrtarin e inteligjencës – Lajmi i Fundit

0
Një analist kundër terrorizmit në Agjencinë Mbrojtëse të Inteligjencës është arrestuar të mërkurën për shkak të ofrimit të materialeve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS