5.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Intelektualët

Etiketim: Intelektualët

Intelektualët i humbin hijeshinë triumfit, rrezikojnë suharekasit duke thyer rregullat anti-Covid

0
Kosova është në mesin e vendeve më të prekura nga COVID-19 në ditët e fundit. Veç sot (e diel), nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë janë...

Intelektualët gati të ‘pushtojnë’ Suharekën!

0
Dhjetra tifozë të Dritës janë nisur drejt Suharekës atje ku skuadra e tyre feston titullin e tretë në histori të klubit. Intelektualët tashmë kanë pushtuar...

Intelektualët me mesazh emocionues në ndeshjen Drita – Ferizaj

0
Është duke u zhvilluar ndeshja e parë e javës së 25-të në Superligën e Kosovës në futboll. Në Gjilan, skuadra e Dritës është duke u...

Reagojnë “Intelektualët”

0
Tifozët e Dritës nga Gjilani, “Intelektualët 1998”, reagojnë për dusa zhvillimet e fundit.  Duke parë zhvillimet e fundit në vendin tonë dhe në rajon, duket...

‘Intelektualët’ mobilizohen, të mbledhin mjete për djaloshin që vuan nga leukemia 

0
Grupi i tifozëve “Drita nga Gjilani” është mobilizuar që të mbledhin mjete financiare dhe ta ndihmojnë djaloshin e ri gjilanas, Ilir Behluli. “Të dashur Intelektualë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS