9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Integritetit

Etiketim: integritetit

NDI diskuton për sfidat dhe ruajtjen e integritetit të informacionit

0
Instituti Kombëtar Demokratik (NDI) në Kosovë do të bëjë bashkë ekspertë nga fusha e mediave, teknologjisë së informacionit, gazetarë, përfaqësues të partive politike dhe...

Vetëvendosje: Mbajtja e zgjedhjeve të Serbisë në Kosovë, cenim i integritetit...

0
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar sot ndaj vendimit të qeverisë për lejimin e mbajtjes së zgjedhjeve të Serbisë edhe në Kosovë. Përmes një komunikate...

​VV: Mbajtja e zgjedhjeve të Serbisë në Kosovë, cenim i integritetit...

0
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj vendimit të qeverisë së Kosovës për lejimin e mbajtjes së zgjedhjeve të Serbisë edhe në vendin tonë. Përmes një...

“Mbrojtje e integritetit dhe sovranitetit”/ Basha uron qeverinë e re të...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar përmes një statusi në Twitter sa i takon formimit të qeverisë së Kosovës, ditën e sotme. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS