8.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Institucion

Etiketim: institucion

“Dorëzohet” Kanye West, pranon të shkojë në një ‘institucion trajtimi mendor’ dhe ta lërë të qetë…

“Dorëzohet” Kanye West, pranon të shkojë në një ‘institucion trajtimi mendor’...

0
Kanye West planifikon të hyjë në një "institucion trajtimi" pas një grindjeje të shëmtuar publike me ish-bashkëshorten Kim Kardashian, thuhet në një raportim të...

Lulzim Basha president? Patozi: Institucion i parëndësishëm

0
Ish-deputeti demokrat, Astrit Patozi, i ftuar në "Radari Informativ" në Abc të gazetares Juli Xhokaxhi, ka komentuar procesin e zgjedhjes së Presidentit.Ai tha se...

Kuka: Është e pahijshme për një institucion si KOK-u të sillet...

0
Asambleja e punës së Komitetit Olimpik të Kosovës, nuk kaloi pa probleme mbrëmë, shkak i pakënaqësive të më shumë se 24 delegatëve, të cilët lëshuan...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS