8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Inspektimeve

Etiketim: inspektimeve

Rritja e shifrave të të infektuarve/ ISHSH zbret në terren, ja...

0
Inspektoriati Shtetëror Shëndetësor ka vendosur gjoba dhe ka pezulluar një aktivitet në subjektet të cilat janë gjetur në shkelje, duke mos marrë masat mbrojtëse,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS