21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Historike

Etiketim: historike

Tjetër arritje historike për “BNE”, zë vendin e parë në Ballkan...

0
Pas suksesit që e arritën në turneun e PGL Major Antwerp në CS:GO, skuadra kosovare "Bad News Eagle" ka arritur një tjetër sukses historik.Me...

Bad News Eagles nuk po ndalet me suksese historike

0
Ekipi i Kosovës në CS:GO, Bad News Eagles nuk po ndalet me suksese historike. Ata kanë arritur që të kualifikohen në "Legends Stage" në...

Sali Berisha e quan historike zgjedhjen e Dritan Abazoviçit si kryeministër...

0
Ish kryeministri shqiptar, Sali Berisha e ka quajtur historike zgjedhjen e Dritan Abazoviç në krye të qeverisë së Malit të Zi.Berisha shkruan në Facebook...

Ministri Çeku shprehet krenar me djemtë e CS:GO: Historike

0
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku e ka cilësuar historike për komunitetin e lojërave E-Sports kualifikimin e ekipit t; KOsov;s Bad News...

Historike, ekipi i Kosovës kualifikohet në turneun më të madh në...

0
Bad News Eagles ka arritur të kualifikohet në turneun më të madh në botë, PLG Antwerp Major 2022.Ekipi i Kosovës triumfoi 2:1 ndaj Sinners...

NASA parashikon rritje historike të nivelit të ujit në det: Shkenca...

0
Agjencia hapësinore amerikane NASA dhe agjencitë e tjera të qeverisë amerikane, kanë konstatuar se niveli i ujit në det do të rritet për 30...

Anita thotë se jeta nuk ka të bëjë me momente historike!

0
Anita Muçaj ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Bashkëshortja e ish-kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj thotë se jeta  nuk ka të bëjë me...

“Ditë historike”, Hajdari për marrëveshjen me PS: Një hap përpara për...

0
Deputetja Rudina Hajdari e ka cilwsuar marrëveshjen me maxhorancën dhe për reformën zgjedhore, një ditë historike për vendin drejt demokracisë. Rudina Hajdari në një...

Arritja e marrëveshjes, Rudina Hajdari: Ditë historike, thirrja që kam për...

0
Pas firmosjes së marrëveshjes mes mazhorancës dhe opozitës parlamentare, në dalje të kryesisë së Kuvendit, deputetja Rudina Hajdari tha se kjo ishte një ditë...

Arrihet ujdia historike/ DW zbardh detaje nga marrëveshja e BE

0
Shtetet e BE-së kanë rënë dakord për paketën më të madhe financiare në luftë kundër krizës ekonomike për shkak të pandemisë. Kompromisi u arrit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS