27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Historian

Etiketim: Historian

Lidhja e Historianëve: Vendimi i Kushtetueses për pronat rreth Manastirit të...

0
Vendimi i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës i 21 majit 2016, për pronat dhe Ndërmarrjet shoqërore "Apiko" dhe "Iliria" në afërsi të Manastirit të Deçanit,...

Shkodran Imeraj rizgjidhet Kryetar i Lidhjes së Historianëve të Kosovës “Ali...

0
Sot pas ditë në Deçan, në sallën e katit të III-të të Komunës së Deçanit i ka zhvilluar punimet Kuvendi i VII-të Zgjedhor i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS