27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hidhni

Etiketim: hidhni

“Nëse hidhni plehra përzini turistët!”, Ramës nuk i del inati për...

0
Kur vetëm pak ditë na ndajnë nga muaji i parë i verës për këtë vit, Kryeministri Edi Rama u ka kërkuar vlonjatëve që të...

​Mos e hidhni kurrë një telefon të vjetër mobil para se...

0
Shumë njerëz përcjellin ose shesin telefonat e tyre të vjetër mobil nëse janë ende të mirë, por çfarë ndodh me të gjitha të dhënat?Ja...

E diela e pastave, provoni të hidhni pak verë të kuqe...

0
Derisa i gatuajmë bashkë, spaghetti me salcë domatesh, mund të provosh edhe një recetë të re që e gjen dendur edhe nga emra të...

Ekspertët thirrje prindërve: Mos e hidhni dhëmbin e qumështit të fëmijëve

0
Dhëmbët janë element i rëndësishëm për jetën e secilit, dhe sa më të shëndetshëm aq më mirë. Shumë fëmijë kanë frikë që ta...

Truk magjik! Hidhni pak kripë mbi shalqi dhe shikoni se çfarë...

0
Në stinën e verës, një nga frutat më të përdorura është shalqini, i cili është shumë i shijshëm dhe mbi të gjitha të freskon. Nëse...

Ç’të bëni kur harroni të hidhni antidjersë

0
Të gjithëve mund të na ndodhë të dalim nga shtëpia me nxitim dhe të harrojmë atë që s'duhet kurrsesi ta harrojmë. Hedhjen e antidjersës!...

Zbulohet sekreti i madh, këtë gjë duhet të hidhni në lavatriçe...

0
Këshilla për higjienë më të mirë të lavatriçes: Të paktën një herë në muaj lani rrobat në 90 gradë. Pra, edhe rrobat do të jenë...

“S’bëjmë kompromise për Reformën në Drejtësi”/ Spiropali: Po e realizojmë dhe...

0
Nga foltorja e Kuvendit, Ministrja e shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, u shpreh e vendosur për të çuar përpara Reformën në Drejtësi,...

Ç’të bëni kur harroni të hidhni deodorant anti-djersë

0
Të gjithëve mund të na ndodhë të dalim nga shtëpia me nxitim dhe të harrojmë atë që s’duhet kurrsesi ta harrojmë. Hedhjen e antidjersës! Do...

Mos i hidhni lëkurat e patatve, kanë efekete të papara tek...

0
Nëse deri më sot i keni hedhur lëkurat e patateve në koshin e mbeturinave, pasi të mësoni se sa shumë mund të përfitoni nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS