27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Heziton

Etiketim: heziton

Arta veç në pushime, nuk heziton t’i tregon linjat

0
Pjesën më të madhe të verës e kalon në bregdet, prandaj vazhdimisht shfaqet me pak rroba në trup. Modelja dhe aktorja kosovare, Arta Elezaj edhe...

Rasheli nuk heziton ti vë në pah format bombastike

0
Rashel Kolaneci e cila morri famë si velina e emisionit ‘Xing’ vazhdon të komentohet për linjat e saj ‘bombastike’ . Edhe në një imazh të...

Reali heziton për yllin e Ajaxit, Manchesteri ndërmerr hapa konkret

0
Manchester United ka nisur sulmin për lojtarin e Ajaxit, Donny van de Beek. Real Madridi e ka ndjekur prej një viti, por spanjollët nuk...

Almeda krenare me ‘look-un’ e ri, nuk heziton të pozoj para...

0
Almeda Abazi është njëra nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo përfaqëson bukurinë shqiptare në tregun turk, ku ka korrur shumë suksese dhe komentohet...

Barcelona po heziton

0
Barcelona dhe Inter vazhdojnë të negociojnë për Lautaro Martinez, me ekipin katalanas që ka përfshirë në ofertë edhe dy lojtarë: Zhunior Firpo dhe Nelson...

Anastasiya Kvitko nuk heziton të shfaqë format e saj bombastike

0
Modelja me prejardhje ruse, Anastasiya Kvitko është padyshim një nga femrat më atraktive në botë. Kjo për shkak të paraqitjeve të saj nëpër rrjetet sociale...

Oriola Marashi nuk heziton, format trupore i ekspozon

0
Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi njihet për bukurinë dhe format e saj bombastike trupore. Ajo ka arritur që të rrëmbej vëmendjen e fasnave dhe...

Tuna nuk heziton, format bombastike i ekspozon

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Altuna Sejdiu, e cila njihet me emrin artistik Tuna, vazhdon të mahnis publikun me paraqitjet e saj të zjarrta. Së fundmi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS