27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hetuesit

Etiketim: hetuesit

Ndryshon pista e hetimit/ Atentati ndaj Paplekajt në Durrës, hetuesit dyshojnë...

0
Durrës- Një atentat i mbetur në tentativë ndodhi të shtunën në Shijak të Durrësit. Në shënjestër ishte Orlando Paplekaj,por që shpëtoi pa u prekur...

Vrasja e familjes shqiptare në Greqi, hetuesit ngrenë dyshimet e para...

0
Krimi i rëndë mbrëmjen e së mërkurës në qytetin Andravida të Greqisë ka tronditur mbarë opinionin publik, ku një familje shqiptare me 4 anëtarë...

Pamjet nga dhoma e ‘ferrit’ në Tiranë: Hetuesit në kërkim të...

0
Dera e banesës së familjes Josifi qëndron e mbyllur. Por brenda kanë mbetur ende gjurmët e tragjedisë qe u konsumua pas këtyre mureve. Fqinjët e...

Pamjet nga dhoma ku vdiq nëna me vajzën, hetuesit në kërkim...

0
Dera e banesës së familjes Josifi qëndron e mbyllur. Por brenda kanë mbetur ende gjurmët e tragjedisë qe u konsumua pas këtyre mureve. Fqinjët...

Prokurorët dhe hetuesit e SPAK/ Me ligj super të pasur, por...

0
Në Parlament kanë mbërritur dy kërkesa nga Prokuroria e Posaçme SPAK. E para bën fjalë për shtesës e pagës prej 60 për qind për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS