24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Heshtje

Etiketim: heshtje

WhatsApp do t’i lejojë përdoruesit të largohen “në heshtje” nga bisedat...

0
WhatsApp vazhdon të punojë në zhvillimin e aplikacionit dhe risia që po vjen do t'i lirojë përdoruesit nga disa shqetësime.WhatsApp njoftoi më herët se...
Jada Pinkett-Smith qëndron në heshtje për skandalin e burrit të saj, një javë pasi komentoi rënie…

Jada Pinkett-Smith qëndron në heshtje për skandalin e burrit të saj,...

0
Jada Pinkett Smith diskutoi me vetëbesim betejën e saj me alopecinë përpara Çmimeve të Akademisë, duke thënë se e donte kokën e saj tullace...

Kuvendi i Shqipërisë mban një minutë heshtje për Madeleine Albright

0
Kuvendi i Shqipërisë mban një minutë heshtje për ish-Sekretaren amerikane të Shtetit, Madeleine Albright, e cila ka ndërruar jetë të mërkurën në moshën 84-vjeçare...

Kuvend, Taulant Balla kërkon një minutë heshtje për ndarjen nga jeta...

0
Kryetari i Grupit Parlamenrar të Partisë Socialiste Taulant Balla në fjalën e tij ka kërkuar një minutë heshtje nga deputetët e Kuvendit të Shqipërisë...

La Liga nderon viktimat nga Covid-19 në Spanjë, do mbahet një...

0
Futbolli spanjoll do të nderojë viktimat e pandemisë koronavirus me një minutë heshtje para çdo ndeshje të mbetur në sezonin 2019/20. Federata Mbretërore e Futbollit...

“U habita për Monikën, nuk e di pse u shoqërua”, Lleshaj:...

0
I ftuar në studion e emisionit “Java në RTSH”, ministri Sandër Lleshaj komentoi për herë të parë rolin e policisë në protestën për Teatrin...

Pronat e krimit “çajne rrjeten”, si rrezohen ne heshtje sekuestrimet e...

0
Hetime dhe aksione të nisura me bujë për sekuestrimin e pasurive të bandave kriminale përfundojnë si një flluskë sapuni edhe pse dështimi i...

Tahiri flet me tone të larta pas dënimit: Dy vjet gënjeshtra...

0
Ashtu siç kishte paralajmëruar ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka dalë para mediave për të shpjeguar ashtu siç tha ai të vërtetën e tij....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS