21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hertha

Etiketim: Hertha

Dortmund mposht Hertha Berlinin, shkëputet nga Leipzig

0
Borussia Dortmund ka marrë një fitore tejet të rëndësishme. Fitore minimale, por me një rëndësi shumë të madhe erdhi për Dortmund, në ndeshjen kundër Hertha...

Milani e largoi pa u menduar gjatë, Piatek bëhet lojtar stoli...

0
Çfarë po ndodh me Piatek? Pistoleta polake, ai futbollist të cilin Gattuso e quajti si “terminator” dhe si një robot që vetëm shënonte sa...

Përfundon derbi i Berlinit në Bundesligë, Hertha është skuadra e madhe...

0
Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit...

Hertha Berlin – Union Berlin, formacionet zyrtare

0
Bundesliga e fillon sot xhiron e saj me një super ndeshje në program.  Në stadiumin olimpik, Hertha Berlin pret rivalët e Union Berlin. Ky derbi cilësohet...

Hertha BSC nuk e ka harruar Nexhipin

0
Hertha BSC nuk e ka harruar Nderim Nexhipin, ia uron ditëlindjen! Përmes një postimi në faqen e saj zyrtare në rrjeton social facebook, Hertha BSC...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS