21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Henri Çilit iu premtuan para dhe prona

Etiketim: Henri Çilit iu premtuan para dhe prona

Henri Çilit iu premtuan para dhe prona në këmbim të heqjes...

0
Pak orë më parë u mësua lajmi se botuesi dhe pedagogu i njohur Henri Çili u arrestua dje në mbrëmje në banesën e tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS