28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Helmuar

Etiketim: helmuar

Jeni helmuar nga ushqimi, këto janë rregullat e shërimit

0
Bakteret janë të paevitueshëm në çdo ushqim që njerëzit konsumojnë çdo ditë. Megjithatë, nëse njeriu nuk tregon kujdes në përpunimin, gatimin dhe ruajtjen e ushqimeve,...

18 vjeçarja e helmuar ne gjendje te rende, familjaret: Nuk na...

0
9 fëmijë janë helmuar në shkollën 9-Vjeçare në Shupenzë të Bulqizës, 4 prej tyre janë në gjendje të rëndë në reaminacionin e...

Jeni helmuar nga ushqimi? Mësoni si ta merrni veten në kushtet...

0
Efektet e helmimit ushqimor janë të ndryshme për çdo njeri. Disa përjetojnë ngërçe në stomak, kurse të tjerë diarre dhe të vjella. Gjithashtu mund të përjetohet edhe marrje...

Shkon në 50 numri i nxënësve te helmuar në Postribë –...

0
Rëndohet situata e nxënësve të helmuar në shkollën e Postribës. Shumë prej fëmijëve janë rikthyer në urgjencën e spitalit të Shkodrës dhe të paktën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS