33.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hekurat

Etiketim: hekurat

Sherri i plotë në gjyq, Zani Çaushi kërcënon juristin e burgut:...

0
Zbardhet debati i plotë në seancën gjyqësore mes Myrteza Çaushit ose siç njihet ndryshe si “Zani i Vlorës”, prokurores së çështjes Odeta Todoroshi dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS