21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hekuran Deda

Etiketim: Hekuran Deda

11 vite nga protesta e përgjakshme e ’21 janarit’ 2011/ Kryeministri...

0
Si sot 11 vite më parë, në 21 Janar 2011, mbetën të vrarë katër protestues të opozitës asokohe gjatë protestave para Kryeministrisë dhe qeverisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS