21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Heidenheimit

Etiketim: Heidenheimit

Stuttgarti dhe A. Bielefeld në Bundesligë, në play out Werderi i...

0
Stuttgarti është skuadra e dytë pas Arminias së Bielefeldit që siguron ngjitjen në Bundesligën e Gjermanisë. Edhe u pse u mposht 1-3 nga Darmstadti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS