31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet HeatSave

Etiketim: HeatSave

​Projekti ‘Prishtina HeatSave’ synon modernizimin e sistemit të ngroh

0
Projekti Prishtina HeatSave, i cili u mbajt sot në sheshin "Nëna Terezë" në kryeqytet.Ka për synim modernizimin e sistemit të ngrohjes dhe instalimin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS