32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hazard

Etiketim: Hazard

Hazard është në dijeni

0
Eden Hazard është në dijeni se ka luajtur sezonin më të dobët në karrierën e tij. Ylli belg nënshkroi me Real Madrid gjatë verës së...

Hazard frikëson Real-in, belgu kthehet në çështje

0
Real Madrid ka investuar shumë tek ai, por akoma nuk është shpërbyler. Sigurisht, Eden Hazard do të ketë menduar se sezoni i tij i...

Hazard ka sërish probleme

0
Eden Hazard do të mungojë kundër Athletic Bilbaos, por mesiguri disa ndeshje me radhë. Në konferencë për media para ndeshjes të dielën, Zinedine Zidane ka...

Probleme për Eden Hazard

0
Eden Hazard mund të mungojë të mërkurën mbrëma kundër Mallorcas Kalendari i ndeshjeve të ngjeshura nuk e lë Realin të ndalojë dhe pas fitores 2-1...

Hazard: Prekje e parë fantastike Marco, dhe Benzema wow

0
Los Blancos triumfuan 3-0 me golat e Karim Benzemas dhe Marco Asensios të enjten mbrëma në “Alfredo di Stefano” kundër Valencias. Asensio shënoi pas 29...

Courtois: Real ka nevojë për Hazard, në garën për titullin e...

0
Thibaut Courtois beson se Hazard është ai që i duhet skuadrës së Real Madrid, në garën për titullin e kampionit në Spanjë. Hazard nuk pati...

Zola zbulon sekretet: Hazard dhe Willian vuanin nga taktikat e Sarrit

0
Eden Hazard dhe Willian vuanin nën drejtimin e Maurizio Sarri te Chelsea. Këtë e thotë Gianfranco Zola, i cili siguron se taktikat e trajnerit...

Hazard duket se ka lënë pas dëmtimin e rëndë

0
Pas operacionit të kryer të Dallas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Eden Hazard duket se ka lënë pas dëmtimin e rëndë, sepse siç...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS