23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hat

Etiketim: hat

I lënë pas hatërmbetjet, Gold AG dhe Noizy pozojnë bashkë

I lënë pas hatërmbetjet, Gold AG dhe Noizy pozojnë bashkë

0
Artistët e njohur shqiptarë, Noizy dhe Gold AG, para disa vitesh saktësisht në 2016 kanë pasur një mosmarrëveshje dhe që nga ajo kohë shkëputën...
Skivi tregon hatërmbetjet me disa nga anëtarët e BabaStars: Nuk bën të thuash është shuar label-i…

Skivi tregon hatërmbetjet me disa nga anëtarët e BabaStars: Nuk bën...

0
Reperi i njohur shqiptar, Visar Shala - Skivi, ka qenë këtë javë i ftuar në emisionin "Barber Shok".Ai përballë moderatorit Fis Juniku, ka rrëfyer...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS