24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hashashi

Etiketim: hashashi

Tajlanda dekriminalizon kanabisin, por ende nuk lejon konsumin

0
Tajlanda të enjten u bë vendi i parë në Azi që dekriminalizoi kanabisin — por dënime të ashpra do të zbatohen ende për ata...

Kultivim hashashi, arrestohen 3 person në Vlorë

0
Policia e Vlorës ka vënë në pranga 3 persona pasi kanë tentuar të kultivojnë hashash. Ata janë prangosur në dy tentativa të ndryshme dhe...

Legalizim hashashi? Ahmetaj: Nuk ka një draftligj, thjesht po bëjmë konsultime...

0
Ministri i rindërtimit, Arben Ahmetaj, foli për propozimin e kryeministrit Edi Rama për legalizimin e kanabisit. Ahmetaj tha se nuk ka asnjë draftligj për një...

A të mbron hashashi nga koronavirusi?

0
Studiues kanadezë pretendojnë, se hashashi si bimë shëruese me gjasë të mbron edhe nga korona. Rezutatet e tyre janë pjesë e një studimi për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS