32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Hartën

Etiketim: hartën

Protesta e avokatëve për hartën gjyqësore, Kreu i Dhomës: Thirrja e...

0
Avokatët kanë filluar të mblidhen para KLGJ-së ashtu siç dhe kishin njoftuar. Ata thirrën protestë pasi kundërshtojnë hartën e re Gjyqësore. Në një deklarate për...

Mblidhet Dhoma e Avokatisë/ Avokati Haxhia për hartën e re gjyqësore:...

0
Dhoma e Avokatisë është mbledhur sërish këtë të mërkurë për të diskutuar hartën e re gjyqësore. Lidhur me këtë të fundit, avokati Maks Haxhia tha...

Kreu i Prokurorisë shpreh dakortësinë për hartën e re gjyqësore, ja...

0
Kreu i Prokurorisë së Përgjithshme Olsian Çela ka shprehur dakortësi për hartën e re gjyqësore. Përmes një letre zyrtare dërguar Ministrisë së Drejtësisë, Çela shkruan...

Kundërshtimet për hartën e re gjyqësore, reagon KLGJ: Synon rritjen e...

0
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka ndjekur me vëmendje deklaratat dhe reagimet lidhur me vendimmarrjen e tij  “Për miratimin e raportit vlerësues dhe propozimit të...

“Cënon dhe shkel liritë dhe të drejtat e individit”/ Meta thirrje...

0
Presidenti, Ilir Meta ka reagar këtë të mërkurë në lidhje me hartën e re gjyqësore. Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, Meta shprehet se” Ky riorganizim i...

“Mendohuni mirë kur të martoheni”/ Korreshi për hartën e re gjyqësore:...

0
Deputeti i PD-së, Saimir Korreshi ka qenë i pranishëm në Komisionin e Ligjeve, ku dhe ka komentuar hartën e re gjyqësore. Në fjalën e tij,...

Mediet ndërkombëtare: Dua Lipa ndez debat me hartën për Shqipërinë e...

0
Mediat më prestigjioze në botë kanë shkruar për postimin e Dua Lipës, i cili po bën xhiron e rrjetit. Ditë më parë, Dua Lipa publikoi...

Klosi futet në hartën e Covid-19, shfaqet rasti i parë

0
Pas shfaqjes së rasteve me Covid-19 në 3 bashkitë e Qarkut Dibër, Mat, Bulqizë e Dibër edhe Klosi është futur në hartën e infektimeve...

Edhe Klosi futet në hartën e Covid-19, shfaqet rasti i parë

0
Pas shfaqjes së rasteve me Covid-19 në 3 bashkitë e Qarkut Dibër, Mat, Bulqizë e Dibër edhe Klosi është futur në hartën e infektimeve...

Agjensia Shteterore Kadastres Librazhd  “falsifikon” hartën treguese të pronës, bashkia Prrenjas...

0
Në fund të mandatit të saj, ish kryetaria e Bashkisë Prrenjas  Miranda Rira ka miratuar një leje ndërtimi, harta e së cilës ishte e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS