29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Harmonizoni

Etiketim: harmonizoni

Praktikoni yoga në çift, harmonizoni lëvizjet dhe frymarrjen

0
Janë të shumta format në të cilat mund të ushtrohemi fizikisht. Një ndër to është edhe teknika e njohur si: “Joga”. Një metodë kjo tejet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS