31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hapjen

Etiketim: hapjen

Shkurtohet udhëtimi drejt bregdetit në jug të Shqipërisë, Rama njofton hapjen...

0
Një lajm i mirë vjen për të gjithë pushuesit që preferojnë jugun e Shqipërisë.Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot datat e hapjes së dy...

Mbështetje për hapjen e negociatave, delegacioni i Parlamentit Evropian viziton Tiranën

0
Kreu i Komitetit për Punën e Jashtme në Parlamentin Evropian, David McAllister bashkë me një grup eurodeputetësh po zhvillojnë një vizitë zyrtare në Tiranë.Siparin...
Në hapjen e Festivalit të Filmit në Kanë, presidenti ukrainas i drejtohet turmës: Ne do ta fitojm…

Në hapjen e Festivalit të Filmit në Kanë, presidenti ukrainas i...

0
Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, bëri një fjalim surprizë përmes një video-telefonate gjatë hapjes së Festivalit të 75-të të Filmit në Kanë.Me flamujt ukrainas të...

Varhelyi: Shqipëria i ka përmbushur kushtet për hapjen e negociatave të...

0
Komisioneri i Bashkimit Evropian për Zgjerim dhe Fqinjësi, Oliver Varhelyi ka pritur sot në një takim në Bruksel Ministren e Jashtme të Shqipërisë, Olta...
Ronela Hajati do të bëjë hapjen e “Eurovision 2022”

Ronela Hajati do të bëjë hapjen e “Eurovision 2022”

0
Sonte (e martë) do të mbahet nata e parë gjysmëfinale e "Eurovision 2022".Në edicionin e 66-të të Eurovisionit do të konkurrojnë 17 vende, ndërkohë...

Ndezi zjarr me qëllim hapjen e kullotave, arrestohet 57-vjeçari

0
Një 57-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Vlorë pasi ndezi zjarr me qëllim hapjen e kullotave.Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin...

Ndezi zjarr për hapjen e kullotave dhe dogji pyllin, në pranga...

0
Një 60-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës për veprat penale "Shkatërrimi i pronës me zjarr" dhe "Shkatërrimi nga pakujdesia me zjarr i pyjeve...

Shqipëria ndihmon Medvegjën për hapjen e zyrave të Këshillit Kombëtar Shqiptar

0
Ministri në detyrë për Evropë dhe Punë të Jashtme i Shqipërisë, Gent Cakaj, ka njoftuar se Qeveria e Shqipërisë ka vendosur që të ndajë...

Opozita jashtëparlamentare: Rama akoma nuk ka pranuar hapjen e listave 100...

0
Në një deklaratë për mediat këtë të shtunë, opozita jashtëparlamentare deklaroi se kryeministri Edi Rama, ende nuk e ka pranuar hapjen e listave 100%. Kjo...

Kërkesa e opozitës për hapjen e listave 100%, Presidenti Meta: Shërbim...

0
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas kërkesës së shtruar nga Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha për hapjen 100% të listave. Ai e ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS