27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hakera

Etiketim: hakera

“Mos! Kam shumë hakera, fshije!”, Rama i tërheq vëmendjen drejtoreshës

0
Ndërsa drejtoresha e AKSHI-t, Mirlinda Karcanaj, i tregoi publikut se si bëhet aplikimi për dokumentet e pronësisë në Kadastër, në një moment, kryeministri Edi...

Bukuroshja italiane në hall me hakera: Publikohen fotografi private të saj

0
Gazetarja atraktive e DAZN dhe Sky Sport Diletta Leotta është përsëri viktimë e sulmeve nga hakerat. Disa vite më parë hakerat kishin arritur që të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS