28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Habitur

Etiketim: habitur

Ish-ylli i Superligës, i habitur me ankesat e klubeve: Për të...

0
Ish-futbollisti i njohur, Xhevdet Llumnica, thotë se ai habitet kur i dëgjon ankesat e klubeve, pasi që thotë se tash futbolli në Kosovë është...

16 milionë banorë, asnjë i vdekur nga Covid/ Njihuni me shtetin...

0
Ka mbi 16 milionë banorë, por deri tani vetëm 128 persona kanë rezultuar pozitivë me Covid-19, nga të cilët asnjë nuk ka ndërruar jetë. Burimi:...

E pabesueshme se si Xhevdet Peci e kishte nokautuar amerikanin, ja...

0
E majta e boksierit (të fundviteve 70-ta dhe të 80-ta), Xhevdet Peci si bomba atomike, ndryshe nuk mund të shpjegohet! Edhe sot komentohet ajo groshe...

Njihet për të pasme gjigante, tani Kim ka habitur të gjithë...

0
Kim Kardashian e ka zbuluar gjoksin. Kim Kardashian njihet për të pasmet gjigante, mirëpo së fundmi e ka marrë vëmendjen edhe me gjoksin. Në foton e...

Kim publikon letrën që djali ia shkroi për “Ditën e Nënës”,...

0
Kim bëri publike letrën që e mori nga Saint. Kim Kardashian shumë shpesh ndan momente të bukura bashkë me katër fëmijët e saj. Së fundi, ajo...

Igli Tare ka një thirrje për Juventus dhe Inter, është i...

0
Drejtori sportiv i Lazio, Igli Tare, ka një thirrje për skuadrat e Juventus dhe Inter. Ish ylli i kombëtares së Shqipërisë, që tashmë ka rol...

Ndërron jetë simboli i “Marlboros”, do mbeteni të habitur me këtë...

0
Robert Norris, i njohur si “Burri Marlboro” ka ndërruar jetë. Robert Norris, i njohur si “Burri Marlboro” pasi imazhi i tij është përdorur për reklamat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS