31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Habitshme

Etiketim: habitshme

E habitshme në Marok, 2 të rinj përfundojnë në burg se...

0
Dënime të ashpra parashikohen në Marok për ata që kopjojnë në provimet shtetërore. Atje nuk kalohet kjo situatë vetëm me marrjen e telefonit,...

E habitshme, gjyqtari anësor e grushton futbollistin

0
Në ndeshjen mes Sakhalinets dhe Legions, dy klubet që garojnë në kampionatin rus PFL, ka ndodhur një incident interesant. Gjyqtari anësor nuk ka duruar dhe...

E habitshme, rrogë 500 euro në muaj + akomodim, ky  klub...

0
Në kushtet kur të gjithë janë aktivë në rrjetet sociale dhe kryesisht Facebook, thuajse çdo klub sportiv ka një llogari online. Klubi i futbollit Spartak...

Shumë e habitshme: Motra e Encës vishet në pishinë

0
Shpesh e kemi parë të zhveshur në ambiente të tjera. Por, aty ku njerëzit tjerë rrinë thuajse të zhveshur, Uindi, motra e Encës, ka dal...

E habitshme! Vishet Alba dhe në sy bie ky detaj

0
Është një nga moderatoret më të mira shqiptare. Por, Alba Hoxhën publiku e njeh edhe si balerinë dhe si një vajzë mjaftë aktive në rrjetet...

Gjëra të habitshme që mbase nuk e keni ditur se mund...

0
Një zbulim i kohëve të fundit tregon për aftësitë e pastrimit të enëlarëses. Në të vërtetë ekzistojnë mijëra gjëra befasuese që mund të pastroni në...

E habitshme, por e vërtetë! Cikli i parë menstrual ndikon në...

0
E kujtoni datën e menstruacioneve të para? Ka shumë të ngjarë që trupi juaj të jetë përpjekur t’ju tregojë diçka Një studim (disi shqetësues) shpjegon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS