32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Habita

Etiketim: habita

“Klientja e parë më pagoi 500 euro dhe u habita”, rrëfehet...

0
Ilir Pjetërnikaj ka rrëfyer për herë të parë eksperiencën e punës së tij si zhigolo në Itali.  42- vjeçari thotë se ka vite që...

“U habita për Monikën, nuk e di pse u shoqërua”, Lleshaj:...

0
I ftuar në studion e emisionit “Java në RTSH”, ministri Sandër Lleshaj komentoi për herë të parë rolin e policisë në protestën për Teatrin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS