32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Gushtit

Etiketim: gushtit

Temperatura 40 gradë në Shqipëri gjatë gushtit

0
I nxehti afrikan po vjen. Do të pushtojë Evropën javën e ardhshme dhe na pret një gusht përvëlues me temperatura mbi 40 gradë celcius....

Masat antiCovid/ Greqia del me njoftimin e ri për punëtorët sezonalë:...

0
Qeveria greke ka rishqyrtuar masat për pandeminë, midis të cilave edhe ato që kanë të bëjnë me dy pikat kufitare të hyrjes nga Shqipëria,...

Drejtori i Urgjencës: Fillimi i gushtit do të shënojë numrin më...

0
Fillimi i gushtit pritet të jetë piku i epidemisë së koronavirusit në Shqipëri. Të infektuarit do të jenë më të shtuar së aktualisht, e...

Liga e Francës, nis fundjavën e 22 dhe 23 gushtit!

0
Liga e parë franceze ishte një nga dy kampionatet e mëdha në Europë sëbashku me Eredivisien holandeze që u ndërpre përfundimisht pas shpërthimit të...

U zhduken naten e 23 gushtit, 12 kamera rruge u gjenden...

0
Dalin detaje të reja për zhdukjen e Gëzim Hysajt dhe Agron Mollaj natën e 23 gushtit të vitit 2018. Mësohet nga grupi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS