fbpx
4 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet GPS

Etiketim: GPS

Trafikantët, GPS pakove me kokainë, fotot e aksionit dhe si u...

0
Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shqipërisë. Pakot të izoluara edhe...

Oriz në vend të drogës,ne pako ishin vendosur GPS – Lajmi...

0
DURRËS- Zbulohen emrat e dy prej të arrestuarve lidhur me kontenierët e zbuluar ditën e djeshme pasi dyshohet se përmbanin kokainë dhe do të...