13 C
Tirana
E hënë, 7 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gjithnjë

Etiketim: gjithnjë

Guardiola: Do t’i jemi gjithnjë mirënjohës Silvas

0
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka thënë se klubi anglez do t’i jetë gjithmonë mirënjohës mesfushorit spanjoll David Silas, për të cilin tha...

Shkupi synon të jetë gjithnjë e më i fortë për edicionin...

0
Skuadra e FC Shkupi prezanton edhe një përforcim të radhës, ndërsa bëhet fjalë për portierin me përvojë të madhe ndërkombëtare, Kristijan Naumovski i cili...

Gjithnjë në formën më të mirë, Ariana njejtë edhe kësaj radhe

0
Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Ermal Fejzullahut. Dyshja janë ndër çiftet më të përfolura në mediat shqiptare, dhe janë mjaft aktiv...

Renditja tabelor pas javës së 30-të në Superligën e Kosovës –...

0
Ka përfunduar edhe java e 30-të në Superligën e Kosovë, me disa përballje mjaftë interesante. Ndeshja kryesore e kësaj xhiroje ishte ajo në mes të...

Cavani gjithnjë e më afër Romës

0
Edinson Cavani është gjithnjë e më afër transferimit te skuadra e Romës. Ylli nga Uruguai, Edinson Cavani, tashmë lojtar i lirë, është duke kërkuar për...

Trump “gjithnjë e më i zemëruar me Kinën” për COVID-19

0
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump të martën deklaroi se zemërimi i tij ndaj Kinës po rritet gjithnjë e më shumë ndërsa pandemia e koronavirusit...

Liverpool spektakël kundër Crystal Palace – gjithnjë e më afër titullit

0
Liverpool kanë shënuar një fitore të madhe kundër Crystal Palace. Titulli një fitore larg. Skuadra e Liverpool ka mposhtur Crystal Palace me rezultatin 4:0, në...

Gjithnjë e më shumë femra vuajnë: Kandida në të vërtetë ha...

0
Trakti ynë tretës është përplot lloje të ndryshme të kërpudhave të tharta, ndërkaq ato gjenden në vagjinën e femrës Për shkak të disa rrethanave, siç...

Pse logoja e brendeve në rroba qëndron gjithnjë në anën e...

0
Logoja e një marke është diçka që i bën rrobat që ju vishni të njohshme, dhe për fat të keq në kohët e sotme...

Ja përse gjithnjë e më shumë gra nuk i duan më...

0
Ka shumë arsye përse një grua mund të vendosë të rruajë kokën, teksa kohët e fundit një numër i madh femrash kanë gjetur sigurinë...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS