fbpx
4 C
Tirana
Monday, March 30, 2020
Ballina Etiketimet Fytyren

Etiketim: fytyren

Ky vaj do të bëjë mrekulli me fytyrën tuaj

0
Me siguri keni dëgjuar që vaji i arganit është një ndër vajrat më të preferuar të vajzave në mbarë botën. Kjo jo më kot,...

Fatma mbulon fytyrën, Alfio zbulon nëse do jetë në sallën e...

0
Moderatorja aq e dashur e ekranit, Fatma Methasani është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj kuzhinier, Alfio, do të bëhen së...

Nuk dëshiron që të fejuarën e tij ta ngacmojnë, i blen...

0
Fotot e një vajze me rroba banjo të veçanta po bëjnë xhiro në internet. Një djalë nga Australia, duke qenë xheloz për ngacmimet që i...

Mësuesja amerikane ia djeg fytyrën nxënësit gjatë eksperimentit

0
Një mësuese në një shkollë të mesme në Georgia të Shteteve të Bashkuara e shkaktoi një incident serioz në kohën kur po e demonstronte...

Mozzik emocionon me fjalët: Do kujtoj fytyrën e nanës kur e...

0
Mozzik i ka emocionuar të gjithë me postimin e fundit. Reperi Mozzik i ka shkruar disa fjalë pranë një postimi në Instagram dhe me to...

Ajola dhe Erioni nuk e fshehin fytyren e Kajan

0
Disa ditë më parë Kajan, djali i Erjon Veliaj dhe Ajola Xoxës festoi ditëlindjen e tij të parë. Me xhaketë lëkure,...